pozycjoner spawanie

Pozycjonery spawalnicze są wykorzystywane podczas spawania z zastosowaniem różnych metod. Pozwalają one na uzyskanie lepszej wydajności w trakcie prowadzonych prac. Nadają się doskonale m.in. do działań z wielkogabarytowymi konstrukcjami spawanymi.
Pozycjonery spawalnicze pozwalają m.in. na uzyskanie łatwego dostępu do elementu obrabianego przez spawacza. Umożliwiają również uziemienie obrotowe konstrukcji. Zastosowanie pozycjonera pozwala na poprawienie nie tylko wydajności i jakości wykonywanych spawów, lecz także bezpieczeństwa samego pracownika. Sprzęt tego typu musi być jednak dopasowany do charakterystyki tworzonej konstrukcji.

Pozycjonery dopasowane do potrzeb klienta

Oferujemy różne modele pozycjonerów spawalniczych. Są one wykorzystywane podczas przygotowywania konstrukcji metalowych o odmiennych parametrach. Staramy się doradzać naszym klientom odnośnie do wyboru najlepszego modelu w danym przypadku. Bazujemy na przedstawionych nam informacjach – skupiamy się przede wszystkim na tym, do czego mają być wykorzystywane dostarczone przez nas pozycjonery. Dzięki temu praca może być niezwykle efektowna i w pełni bezpieczna. Możemy również zaprojektować pozycjoner dostosowany do konkretnego zastosowania. Zajmujemy się bowiem tworzeniem kompleksowej dokumentacji projektowej przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane rozwiązaniami optymalizującymi pracę na stanowisku spawalniczym.

PATMAR Engineering & Consulting oferuje pozycjonery spawalnicze oraz montażowe. Oferujemy pozycjonery o parametrach:

  • nośność do 12 ton,
  • obrót 360°,
  • maksymalna wysokość podnoszenia do 2,5 metra.

Poprzez zastosowanie odpowiedniego sterowania nasze pozycjonery idealnie współpracują z robotami spawalniczymi.

Podobne wpisy