przyrządy spawalnicze i montażowe

Narzędzia spawalnicze są wykorzystywane podczas łączenia elementów metalowych. Pozwalają one na użycie jednej z trzech dostępnych metod, czyli:

  • MIG,
  • MAG,
  • TIG.

Wykonujemy narzędzia spawalnicze wykorzystywane przez profesjonalnych spawaczy. Mogą być one stosowane do łączenia różnych rodzajów metali oraz ich stopów. Wśród nich pojawiają się mini spawarki inwertorowe, palniki gazowe, spawarki w standardowych rozmiarach, lutownice, przecinarki plazmowe, prostowniki czy zestawy obejmujące wszystkie przedmioty niezbędne do lutowania czy spawania. Takie produkty są wykorzystywane m.in. w firmach zajmujących się obróbką metali, a także przez naszych pracowników, oferujących usługę spawania.

Wysokiej jakości przyrządy spawalnicze

Przyrządy spawalnicze oferowane przez naszą firmę cechują się wysoką jakością wykonania. Pozwalają one na wygodne i bezpieczne spawanie z wykorzystaniem jednej ze wspomnianych metod. Są wykorzystywane przez profesjonalnych spawaczy, zajmujących się m.in. tworzeniem konstrukcji spawanych. Jakość przyrządów ma bowiem ogromny wpływ na wytrzymałość i estetykę tworzonych spoin. Dopasowujemy odpowiednie narzędzia do potrzeb danego przedsiębiorcy, by praca w jego firmie mogła być maksymalnie efektywna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy parametry dostępnych narzędzi spawalniczych. Tworzymy również przyrządy na indywidualne zamówienie, dopasowane do potrzeb klienta.

Firma PATMAR Engineering & Consulting specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonaniu wszelkiego typu oprzyrządowania:

  • spawalniczego
  • montażowego
  • pomiarowego.

Przyrządy oferujemy także w wersji zautomatyzowanej, z uwzględnieniem pozycjonerów, robotów spawalniczych oraz manipulatorów.

Podobne wpisy