projektowanie konstrukcji Patmar

Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu możemy stworzyć nawet najbardziej skomplikowane obiekty, wykorzystywane w przemyśle czy branży budowlanej. Dbamy o to, by zachować zgodność wykonywanych przez nas projektów z obowiązującym prawem. Gotowe konstrukcje muszą być wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne dla przyszłych użytkowników. To właśnie dlatego podczas realizacji zlecenia nasi pracownicy wykonują skomplikowane obliczenia wytrzymałościowe, potwierdzające stabilność obiektu.

W firmie PATMAR Engineering & Consulting wykonujemy projekty w topowym narzędziu CAD jakim jest Siemens NX. Zapewnia nam to dużą elastyczność oraz terminowość podczas tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej. Dodatkowo wszystkie wykonywane projekty zarządzane są w scentralizowanym systemie PLM, jakim jest Siemens Teamcenter.

Kompleksowa dokumentacja konstrukcyjna

Dokumentacja konstrukcyjna tworzona przez naszą firmę jest na bieżąco konsultowana z klientem. Ustalamy wszelkie kwestie podczas dokładnej rozmowy, dzięki czemu prowadzone prace mogą przebiegać szybciej. Dbamy o to, by nasze projekty konstrukcyjne były czytelne i pozwalały na łatwe zrealizowanie gotowego obiektu. Nad ich poprawnością i zgodnością z oczekiwaniami klienta czuwają profesjonalni projektanci. Możemy zaoferować kompleksowe usługi, zajmując się obliczeniami konstrukcyjnymi, tworzeniem dokumentacji oraz wykonywaniem gotowego obiektu. Specjalizujemy się bowiem w spawaniu metodą MAG, planowaniu systemów automatycznych oraz tworzeniu przyrządów niezbędnych do stabilnego połączenia elementów konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z różnych branż, zainteresowanych zamówieniem kompletnego projektu wyrobów stalowych.

Podobne wpisy