Pozycjoner spawalniczy

W naszym asortymencie znajdują się pozycjonery spawalnicze, czyli wysokiej jakości urządzenia umożliwiające stabilne umieszczenie ciężkich, dużych konstrukcji przeznaczonych do spawania. Pozycjoner spawalniczy sprawia, że praca przebiega znacznie sprawniej i bezpieczniej. Proponowane narzędzia są niezastąpione w przypadku spawania elementów ponadgabarytowych oraz takich, gdzie dostęp do spawanych części jest znacznie utrudniony. Pozycjonery sprawdzają się podczas pracy, gdzie liczy się precyzja i czas wykonania obróbki.

Klienci mogą u nas liczyć na różne modele urządzeń. Oferujemy pozycjonery spawalnicze obrotowe, uchylne i wychylne, dwukolumnowe, przejezdne, a także portalowe. Z pewnością wybiorą Państwo maszynę dopasowaną do potrzeb i specyfiki wykonywanej pracy.

Zalety pozycjonerów spawalniczych

Oferowane przez nas pozycjonery spawalnicze to podstawowe urządzenia ułatwiające łączenie elementów. Zapewniają m.in.:

  • ustawienie spawanych elementów tak, że dostęp do nich jest łatwy;
  • uzyskanie lepszej wydajności;
  • poprawę komfortu pracy;
  • uzyskanie dobrej stabilności;
  • większe bezpieczeństwo pracy.

Dzięki swoim licznym zaletom są chętnie wykorzystywane w ślusarniach, malarniach proszkowych oraz halach produkcyjnych. Tak samo, jak w przypadku obrotników spawalniczych, pozycjonery to ogromne ułatwienie dla pracowników, które wpływa nie tylko na wydajność, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Służmy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do współpracy!