Konstrukcje spawane

Konstrukcje spawane znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Bez nich niemożliwe byłoby wznoszenie nowych budynków i innych obiektów, a także realizowanie procesów przemysłowych. W naszej firmie wykorzystujemy m.in. spawanie metodą MAG, pozwalające na łączenie ze sobą niemal wszystkich rodzajów metali oraz ich stopów. Dbamy o to, by tworzone spoiny były wytrzymałe, a zarazem estetyczne. Ta ostatnia cecha ma ogromne znaczenie w przypadku elementów, które będą widoczne po zrealizowaniu całej konstrukcji.

Jakie konstrukcje spawane możemy stworzyć?

Konstrukcje spawane mogą przyjmować wiele różnych form. Wśród nich pojawiają się przede wszystkim:

  • części maszyn przemysłowych,
  • części urządzeń codziennego użytku oraz pojazdów,
  • maszty,
  • pojemniki,
  • ramy metalowe,
  • komponenty stosowane w budownictwie.

Oferujemy konstrukcje spawane z różnych materiałów. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się m.in. stal nierdzewna i kwasoodporna. Materiały te są powszechnie wykorzystywane w przemyśle, gdzie konstrukcje spawane muszą być odporne na działanie wilgoci, substancji chemicznych oraz skrajnych temperatur. Wiele konstrukcji tego typu powstaje także z aluminium, które cechuje się niską masą, a jednocześnie odpornością na odkształcenia i czynniki zewnętrzne.

Do tworzenia konstrukcji spawanych konieczne jest wykorzystanie różnych technik obróbki. Wiele prac wykorzystujemy samodzielnie, korzystając z naszego parku maszynowego. Możemy również połączyć elementy dostarczone nam przez klienta. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi szczegółami oferty.